JMW horeca uitzendbureau
... als kwaliteit de keuze bepaald!
Alle medewerkers (uitzendkrachten) van JMW krijgen voorafgaand aan hun werk een horecatraining.
Een Poolmanager houdt voor iedere vestiging het werkproces in de gaten. Vanuit het hoofdkantoor wordt door middel van een planning te ontwikkeling en bezetting van alle opdrachten gevolgd.
Alle uitzendkrachten dienen zich voorafgaand aan ene opdracht te melden bij hun vestiging. Dankzij een kleding- en APK (aansteker, pen en kelnersmes) controle kan ziekte en verzuim tijdig opgevangen worden.
Deze controle heeft als bijkomend voordeel dat de uitzendkrachten geïnformeerd kunnen worden over de opdrachtgever/partij/werkzaamheden en hen te motiveren zodat ze enthousiast op de werkplek verschijnen.
Hiermee wordt een positieve eerste indruk gegeven wat een positief resultaat heeft op de aftersales.
Alle uitzendkrachten worden gelijktijdige gebracht en gehaald bij een partij, ongeacht begin of eindtijd.
» Ga naar de website van JMW horeca uitzendbureau