Horeca
Het Horeca Branche Instituut verzorgt voor haar sociale partners (werkgevers- en werknemers organisaties) verschillende taken op het gebied van werk en scholing uit binnen de horeca branche. Tevens levert ze diensten en producten aan ondernemers en (toekomstige) werknemers in de horeca.
Het instituut heeft een soepel lopende arbeidsmarkt voor ogen. Dit wil ij bereiken door haar dienstverlening zo af te stemmen dat er een kwalitatief goede instroom ontstaat met als gevolg een professionele en duurzame carrière in de horeca. Door intensief samen te werken met sociale partners, andere brancheorganisaties, opleiders en beroepsverenigingen willen zij dit stimuleren.
Voor alle branchediploma's, -examens, leermiddelen en meestertitels wordt het merk SVH gehanteerd. Dit instituut heeft geen winstoogmerk en gebruikt overschotten om innovaties te stimuleren.
» Ga naar de website van Horeca